Domek w Górach - Wysowa 274

Email Drukuj PDF

Noclegi w "Domku w Górach" to możliwość zamieszkania w prawdziwym tradycyjnym góralskim domu wybudowanym z bali świerkowych w pięknej miejscowości Beskidu Niskiego Wysowa-Zdrój.

Proponujemy Gościom noclegi i pobyt w 2 domach w całości wybudowanych z drewna świerkowego i jodłowego. Domy wykończono i wyposażono w taki sposób aby gwarantowały udany i komfortowy pobyt o każdej porze roku. Pokoje, głównie 2 osobowe posiadają własne łazienki. Oferujemy również pobyt rodziny z dziećmi w 2 pokojach połączonych łazienką. To nie są domki letniskowe! Istnieje możliwość wynajęcia całych domów. Domy posiadają pełne wyposażenie zaplecza kuchennego.

Ceny ustalane są indywidualnie i zależą od sezonu, długości pobytu i liczby gości. Na potrzeby serwisu podano wartości uśrednione.

Domki położone są na południowo-zachodnim stoku w odległości 50 metrów od Sanatorium "GLINIK". Daje to unikalną możliwość korzystania z bogatej oferty zabiegów oferowanych przez sanatorium na miejscu i od ręki - również basenu bez konieczności ubiegania się o miejsce w sanatorium. W Sanatorium można także skorzystać z całodziennego wyżywienia. Kolejny basen uznany za najcieplejszy termalny basen w regionie funkcjonuje w Parku Zdrojowym w odległości 500 m. Taka sama odległość jest do centrum miejscowości, gdzie funkcjonują sklepy, restauracje, hotele i pensjonaty oraz ryneczek na którym można nabyć wyroby regionalne (miody, sery, warzywa, owoce i pamiątki).

Malownicze położenie nad rzeką Ropą, cicha i czysta okolica w uznanej miejscowości uzdrowiskowej słynącej ze źródeł wód leczniczych gwarantują udany wypoczynek i (lub) możliwość podratowania zdrowia.
Wysowa - Zdrój leży na szlaku architektury drewnianej Beskidu Niskiego bogatego w cerkiewki i kościoły drewniane oraz obecne jeszcze gdzieniegdzie zabudowania gospodarskie "Chyże".

Położenie Wysowej umożliwia odwiedzenie innych znanych miejscowości regionu takich jak: Krynica Zdrój -25 km., Muszyna -32 km., Tylicz -20 km., Gładyszów (stadnina koni Huculskich) -20 km., drogowe przejście na Słowację-25km.,( pieszo 3 km.), zbiornik wodny KLIMKÓWKA (gdzie kręcono sceny do filmu "Ogniem i Mieczem") - 10 km.

Do Wysowej-Zdrój można dojechać bezpośrednio komunikacją autobusową z Krakowa, Nowego Sącza i Gorlic.
Dla zmotoryzowanych gości przygotowaliśmy miejsca parkingowe przy domach.

Serdecznie zapraszamy

Oferta cenowa i dostępne terminy pod nr telefonu 666 719 620, 798 937 624

Zmieniony: Wtorek, 07 Styczeń 2020 20:37  

NOCLEGI