Chutor Grzegorza - domki

Chutor Grzegorza to osada o powierzchni ponad 1 hektara, położona w Beskidzie Niskim na granicy Wysowej i Blechnarki. Jest to doskonałe miejsce na odpoczynek blisko przyrody, na świeżym powietrzu, z pięknymi widokami.

W Chutorze można odpocząć w komfortowych warunkach (w ofercie cztery holenderskie domki) za umiarkowaną cenę. Są one wyposażone w salon połączony z kuchnią, dwa pokoje, łazienkę z prysznicem i taras. Oferta jest szczególnie polecana dla rodzin z dziećmi.

Z domków jest bezpośredni dostęp do rzeki z plażą, w której dzieci mogą pluskać się do woli. Na terenie Chutora znajdują się także huśtawki, piaskownica, mini ścianka do wspinaczki dla dzieci i wiata grillowa.

Oferta kierowana jest do osób, które lubią spokój i duże przestrzenie z dala od ruchu ulicznego, a także posiłki na łonie przyrody przy grillu lub ognisku. Mogą się tu wybrać zarówno osoby planujące chodzenie po górach, jak i takie, które chcą miło spędzić czas, ale niekoniecznie na górskich szczytach.

Chutor to świetne miejsce do wypadu do Wysowej Zdrój, w której znajdują się m.in. pijalnia wód mineralnych, kryty basen, korty tenisowe, muszla koncertowa, restauracje z łemkowskim menu.

Co oferuje Chutor Grzegorza?

+ indywidualne3 pokojowe domki wyposażone w taras, sprzęt kuchenny i łazienkę
+ wi-fi, TV
+ malowniczy widok na góry
+ dużo zieleni
+ blisko natury – rzeka na terenie osady
+ atrakcje dla dzieci, m.in. piaskownica, huśtawki, ścianka do wspinaczki
+ dużo miejsca do biegania i zabawy, altana z grillem
+ położenia z dala od drogi
+ dobra lokalizacja – ok. 800 m do centrum Wysowej Zdrój
+ miejsce parkingowe

Kontakt - tel. 606 117 020, 604 541 689 lub e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Więcej informacji - www.chutorgrzegorza.pl

 

NOCLEGI